header foto header foto header foto header foto
hoofdsponsor
hoofdsponsor
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Dimitri Arts
Tom van Balen Walter
Nathan Berends
Bas Bleeker
Bouke de Boer
Naut Folkers
Jasper Folkers
Wiard Gijtenbeek
Bram Osinga
Michael Schut
Ruan Venter
Thijs Wagenaar
Tjeerd van der Wal
Wouter Willems
Cuno Yntema

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wouter Willems
Trainer Wouter Willems
Keeperstrainer Ger Diekstra

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ares H1 Arnhem H1 14:45
Drienerlo H1 Flevoland H1 14:45
Hondsrug H1 Oosterbeek H1 14:30
Steenwijk H1 Hardenberg H1 14:45
Westerduiven H1 Zutphen H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westerduiven H1 18 46 15 1 2
2 Leeuwarden H1 19 45 14 3 2
3 Flevoland H1 18 36 11 3 4
4 Zutphen H1 18 32 10 2 6
5 Arnhem H1 18 29 9 2 7
6 Drienerlo H1 18 25 7 4 7
7 Steenwijk H1 18 22 7 1 10
8 Oosterbeek H1 18 21 6 3 9
9 Ares H1 18 16 4 4 10
10 Hondsrug H1 18 13 3 4 11
11 Hardenberg H1 19 1 0 1 18

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Hockeyclub De Hondsrug H1 14:45 thuis - Audi Bourguignon

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Westerduiven H1 Steenwijk H1 8-2
Zutphen H1 Drienerlo H1 6-0
Leeuwarden H1 Hardenberg H1 8-0
Hondsrug H1 Arnhem H1 3-2
PW H1 Oosterbeek H1 0-2
Ares H1 Flevoland H1 3-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Hardenberg H1 Westerduiven H1 2-10
Oosterbeek H1 Leeuwarden H1 2-3
Arnhem H1 PW H1 4-1
Flevoland H1 Hondsrug H1 4-1
Zutphen H1 Ares H1 4-1
Steenwijk H1 Drienerlo H1 5-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Leeuwarden H1 Arnhem H1 4-1
PW H1 Flevoland H1 1-3
Ares H1 Steenwijk H1 4-2
Hondsrug H1 Zutphen H1 2-6
Oosterbeek H1 Hardenberg H1 5-1
Drienerlo H1 Westerduiven H1 0-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Flevoland H1 Leeuwarden H1 4-4
Steenwijk H1 Hondsrug H1 5-3
Zutphen H1 PW H1 2-0
Arnhem H1 Oosterbeek H1 3-2
Hardenberg H1 Drienerlo H1 2-6
Westerduiven H1 Ares H1 11-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Oosterbeek H1 Flevoland H1 3-3
Ares H1 Drienerlo H1 1-2
Arnhem H1 Hardenberg H1 3-0
PW H1 Steenwijk H1 0-3
Hondsrug H1 Westerduiven H1 0-5
Leeuwarden H1 Zutphen H1 4-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Steenwijk H1 Leeuwarden H1 3-3
Westerduiven H1 PW H1 7-0
Flevoland H1 Arnhem H1 2-0
Hardenberg H1 Ares H1 4-5
Zutphen H1 Oosterbeek H1 2-1
Drienerlo H1 Hondsrug H1 6-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Leeuwarden H1 Westerduiven H1 2-4
PW H1 Drienerlo H1 4-3
Hondsrug H1 Ares H1 1-2
Flevoland H1 Hardenberg H1 6-0
Arnhem H1 Zutphen H1 2-1
Oosterbeek H1 Steenwijk H1 4-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Steenwijk H1 Arnhem H1 4-5
Ares H1 PW H1 3-1
Zutphen H1 Flevoland H1 3-2
Drienerlo H1 Leeuwarden H1 3-5
Hardenberg H1 Hondsrug H1 2-2
Westerduiven H1 Oosterbeek H1 4-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Oosterbeek H1 Drienerlo H1 4-4
Zutphen H1 Hardenberg H1 4-1
PW H1 Hondsrug H1 1-1
Flevoland H1 Steenwijk H1 0-5
Arnhem H1 Westerduiven H1 1-4
Leeuwarden H1 Ares H1 5-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Steenwijk H1 Zutphen H1 2-0
Westerduiven H1 Flevoland H1 7-2
PW H1 Hardenberg H1 0-1
Drienerlo H1 Arnhem H1 3-3
Hondsrug H1 Leeuwarden H1 1-2
Ares H1 Oosterbeek H1 0-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Zutphen H1 Westerduiven H1 2-3
Flevoland H1 Drienerlo H1 1-0
Arnhem H1 Ares H1 2-2
Oosterbeek H1 Hondsrug H1 6-5
Leeuwarden H1 PW H1 6-0
Hardenberg H1 Steenwijk H1 1-5
ZONDAG 10 MAART 2019
Arnhem H1 Hondsrug H1 3-2
Flevoland H1 Ares H1 4-2
Drienerlo H1 Zutphen H1 1-2
Oosterbeek H1 PW H1 7-3
Hardenberg H1 Leeuwarden H1 1-6
ZONDAG 17 MAART 2019
Drienerlo H1 Steenwijk H1 3-2
Westerduiven H1 Hardenberg H1 11-0
Leeuwarden H1 Oosterbeek H1 5-2
PW H1 Arnhem H1 1-3
Hondsrug H1 Flevoland H1 3-5
Ares H1 Zutphen H1 1-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Flevoland H1 PW H1 6-2
Hardenberg H1 Oosterbeek H1 1-7
Steenwijk H1 Ares H1 7-1
Arnhem H1 Leeuwarden H1 3-2
Westerduiven H1 Drienerlo H1 2-6
Zutphen H1 Hondsrug H1 3-3
ZONDAG 31 MAART 2019
Ares H1 Westerduiven H1 1-7
Drienerlo H1 Hardenberg H1 6-2
Oosterbeek H1 Arnhem H1 2-3
PW H1 Zutphen H1 3-2
Leeuwarden H1 Flevoland H1 5-4
Hondsrug H1 Steenwijk H1 2-1
VRIJDAG 5 APRIL 2019
Steenwijk H1 Westerduiven H1 1-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Flevoland H1 Oosterbeek H1 5-2
Hardenberg H1 Arnhem H1 4-5
Drienerlo H1 Ares H1 2-2
Zutphen H1 Leeuwarden H1 0-2
Steenwijk H1 PW H1 3-2
Westerduiven H1 Hondsrug H1 5-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Ares H1 Hardenberg H1 3-0
Leeuwarden H1 Steenwijk H1 4-1
Oosterbeek H1 Zutphen H1 3-3
Arnhem H1 Flevoland H1 1-2
Hondsrug H1 Drienerlo H1 5-5
DONDERDAG 2 MEI 2019
Zutphen H1 Arnhem H1 2-1
VRIJDAG 3 MEI 2019
Steenwijk H1 Oosterbeek H1 5-4
ZONDAG 5 MEI 2019
Westerduiven H1 Leeuwarden H1 3-3
Ares H1 Hondsrug H1 2-2
Drienerlo H1 PW H1 8-2
Hardenberg H1 Flevoland H1 1-5
ZONDAG 12 MEI 2019
Leeuwarden H1 Drienerlo H1 6-2
Oosterbeek H1 Westerduiven H1 2-1
Arnhem H1 Steenwijk H1 4-0
Flevoland H1 Zutphen H1 3-2
Hondsrug H1 Hardenberg H1 3-0
ZONDAG 19 MEI 2019
Ares H1 Leeuwarden H1 2-4
Drienerlo H1 Oosterbeek H1 6-2
Westerduiven H1 Arnhem H1 5-0
Hardenberg H1 Zutphen H1 1-9
Steenwijk H1 Flevoland H1 2-4
ZONDAG 26 MEI 2019
Oosterbeek H1 Ares H1 5-3
Leeuwarden H1 Hondsrug H1 10-5
Zutphen H1 Steenwijk H1 10-1
Flevoland H1 Westerduiven H1 2-2
Arnhem H1 Drienerlo H1 2-3
 

Agenda

Nog geen agenda punten.

Contact

Adres
Kalverdijkje 68, 8924 JJ Leeuwarden
[email protected]

Postadres
Jan luykenstraat 6
8913 HW LEEUWARDEN