header foto header foto header foto header foto
hoofdsponsor
hoofdsponsor
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Dimitri Arts
Tom van Balen Walter
Nathan Berends
Bas Bleeker
Bouke de Boer
Naut Folkers
Jasper Folkers
Wiard Gijtenbeek
Bram Osinga
Michael Schut
Ruan Venter
Thijs Wagenaar
Tjeerd van der Wal
Wouter Willems

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wouter Willems
Trainer Wouter Willems
Keeperstrainer Ger Diekstra

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Arnhem H1 Hondsrug H1
Drienerlo H1 Zutphen H1
Flevoland H1 Ares H1
Hardenberg H1 Leeuwarden H1
Oosterbeek H1 PW H1
Steenwijk H1 Westerduiven H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westerduiven H1 11 33 11 0 0
2 Leeuwarden H1 11 26 8 2 1
3 Zutphen H1 11 21 7 0 4
4 Steenwijk H1 11 19 6 1 4
5 Flevoland H1 11 18 5 3 3
6 Oosterbeek H1 11 17 5 2 4
7 Arnhem H1 11 17 5 2 4
8 Ares H1 11 14 4 2 5
9 Drienerlo H1 11 11 3 2 6
10 Hondsrug H1 11 5 1 2 8
11 PW H1 11 4 1 1 9
12 Hardenberg H1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt GZG Hardenberg H1 n.n.b uit
17 mrt M.H.C. Oosterbeek H1 n.n.b thuis
24 mrt AHC Velp H1 n.n.b uit
31 mrt Flevoland H1 n.n.b thuis
7 apr MHCZutphen H1 n.n.b uit
14 apr Steenwijk H1 n.n.b thuis
5 mei Westerduiven H1 n.n.b uit
12 mei DHC Drienerlo H1 n.n.b thuis
19 mei HC Ares H1 n.n.b uit
26 mei Hockeyclub De Hondsrug H1 n.n.b thuis
2 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Zutphen H1 Drienerlo H1 6-0
Westerduiven H1 Steenwijk H1 8-2
Leeuwarden H1 Hardenberg H1 8-0
PW H1 Oosterbeek H1 0-2
Ares H1 Flevoland H1 3-3
Hondsrug H1 Arnhem H1 3-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Flevoland H1 Hondsrug H1 4-1
Steenwijk H1 Drienerlo H1 5-2
Zutphen H1 Ares H1 4-1
Hardenberg H1 Westerduiven H1 2-10
Oosterbeek H1 Leeuwarden H1 2-3
Arnhem H1 PW H1 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Leeuwarden H1 Arnhem H1 4-1
PW H1 Flevoland H1 1-3
Hondsrug H1 Zutphen H1 2-6
Ares H1 Steenwijk H1 4-2
Drienerlo H1 Westerduiven H1 0-1
Oosterbeek H1 Hardenberg H1 5-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Steenwijk H1 Hondsrug H1 5-3
Hardenberg H1 Drienerlo H1 2-6
Westerduiven H1 Ares H1 11-3
Zutphen H1 PW H1 2-0
Arnhem H1 Oosterbeek H1 3-2
Flevoland H1 Leeuwarden H1 4-4
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Oosterbeek H1 Flevoland H1 3-3
Arnhem H1 Hardenberg H1 3-0
Ares H1 Drienerlo H1 1-2
Leeuwarden H1 Zutphen H1 4-0
Hondsrug H1 Westerduiven H1 0-5
PW H1 Steenwijk H1 0-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Steenwijk H1 Leeuwarden H1 3-3
Zutphen H1 Oosterbeek H1 2-1
Flevoland H1 Arnhem H1 2-0
Hardenberg H1 Ares H1 4-5
Drienerlo H1 Hondsrug H1 6-1
Westerduiven H1 PW H1 7-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
PW H1 Drienerlo H1 4-3
Oosterbeek H1 Steenwijk H1 4-1
Hondsrug H1 Ares H1 1-2
Arnhem H1 Zutphen H1 2-1
Flevoland H1 Hardenberg H1 6-0
Leeuwarden H1 Westerduiven H1 2-4
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Hardenberg H1 Hondsrug H1 2-2
Zutphen H1 Flevoland H1 3-2
Steenwijk H1 Arnhem H1 4-5
Ares H1 PW H1 3-1
Westerduiven H1 Oosterbeek H1 4-1
Drienerlo H1 Leeuwarden H1 3-5
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Flevoland H1 Steenwijk H1 0-5
Zutphen H1 Hardenberg H1 4-1
PW H1 Hondsrug H1 1-1
Leeuwarden H1 Ares H1 5-2
Oosterbeek H1 Drienerlo H1 4-4
Arnhem H1 Westerduiven H1 1-4
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Westerduiven H1 Flevoland H1 7-2
PW H1 Hardenberg H1 0-1
Hondsrug H1 Leeuwarden H1 1-2
Ares H1 Oosterbeek H1 0-3
Drienerlo H1 Arnhem H1 3-3
Steenwijk H1 Zutphen H1 2-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Oosterbeek H1 Hondsrug H1 6-5
Hardenberg H1 Steenwijk H1 1-5
Leeuwarden H1 PW H1 6-0
Zutphen H1 Westerduiven H1 2-3
Flevoland H1 Drienerlo H1 1-0
Arnhem H1 Ares H1 2-2
 

Agenda

Nog geen agenda punten.

Contact

Adres
Kalverdijkje 68, 8924 JJ Leeuwarden
058 266 7474
[email protected]

Postadres
Jan luykenstraat 6
8913 HW LEEUWARDEN