header foto header foto header foto header foto
hoofdsponsor
  
 

Dames 1

Spelers Dames 1

Veroniek van Avermaete
Beau Bennink
Daphne Bos
Robin van Bulken
Jerusa Heijting
Marrit Hofman
Iris Hopmans
Pien Koppers
Kristin Kühn
Nicole van der Meulen
Beau Postma
Eveline Steendam
Rosemarijn Tattersall
Anne Visser
Wen Ying Wang
Syrina Westerbeek

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Veroniek van Avermaete
Trainer Veroniek van Avermaete
Trainer Richard Schnieders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dash D1 HVA D1 13:00
Harlingen D1 Meppel D1 13:15
Hondsrug D1 Hardenberg D1 12:00
Hoogeveen D1 Graspiepers D1 12:45
Leeuwarden D1 Coevorden D1

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Graspiepers D1 10 30 10 0 0
2 Dash D1 10 24 8 0 2
3 Hardenberg D1 10 21 7 0 3
4 Leeuwarden D1 10 16 5 1 4
5 HVA D1 10 16 5 1 4
6 Meppel D1 10 15 5 0 5
7 Harlingen D1 10 13 4 1 5
8 Daring D1 10 9 2 3 5
9 Hondsrug D1 10 8 2 2 6
10 Hoogeveen D1 10 6 1 3 6
11 Coevorden D1 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt MHC Coevorden D1 n.n.b thuis
15 mrt GZG Hardenberg D1 12:45 uit
22 mrt H.V.A. D1 n.n.b thuis
29 mrt de Graspiepers D1 12:45 uit
5 apr MHC Daring-Veendam D1 n.n.b thuis
19 apr Hoogeveen D1 12:45 uit
10 mei MHC Dash D1 n.n.b thuis
17 mei Hockeyclub De Hondsrug D1 12:00 uit
7 jun Harlinger Mixed Hockey Club D1 n.n.b thuis
14 jun Meppeler HV D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Hardenberg D1 Hondsrug D1 4-2
HVA D1 Dash D1 2-0
Coevorden D1 Leeuwarden D1 0-2
Meppel D1 Harlingen D1 0-2
Graspiepers D1 Hoogeveen D1 9-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Dash D1 Graspiepers D1 0-8
Hoogeveen D1 Daring D1 2-5
Hondsrug D1 HVA D1 0-1
Harlingen D1 Coevorden D1 9-0
Leeuwarden D1 Hardenberg D1 0-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Graspiepers D1 Hondsrug D1 14-0
HVA D1 Leeuwarden D1 2-1
Coevorden D1 Meppel D1 1-7
Hardenberg D1 Harlingen D1 4-3
Daring D1 Dash D1 2-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Meppel D1 Hardenberg D1 4-5
Harlingen D1 HVA D1 4-3
Leeuwarden D1 Graspiepers D1 0-4
Hondsrug D1 Daring D1 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Graspiepers D1 Harlingen D1 4-2
HVA D1 Meppel D1 0-2
Hardenberg D1 Coevorden D1 5-0
Hoogeveen D1 Hondsrug D1 0-0
Daring D1 Leeuwarden D1 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Meppel D1 Graspiepers D1 2-6
Coevorden D1 HVA D1 2-4
Harlingen D1 Daring D1 3-1
Leeuwarden D1 Hoogeveen D1 5-2
Hondsrug D1 Dash D1 0-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Dash D1 Hoogeveen D1 5-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Graspiepers D1 Coevorden D1 12-0
HVA D1 Hardenberg D1 1-5
Dash D1 Leeuwarden D1 3-2
Hoogeveen D1 Harlingen D1 3-3
Daring D1 Meppel D1 2-5
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Hardenberg D1 Graspiepers D1 2-3
Coevorden D1 Daring D1 2-2
Meppel D1 Hoogeveen D1 5-0
Harlingen D1 Dash D1 0-2
Leeuwarden D1 Hondsrug D1 1-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Graspiepers D1 HVA D1 10-0
Hondsrug D1 Harlingen D1 4-2
Dash D1 Meppel D1 2-1
Hoogeveen D1 Coevorden D1 4-0
Daring D1 Hardenberg D1 3-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
HVA D1 Daring D1 2-0
Hardenberg D1 Hoogeveen D1 4-1
Coevorden D1 Dash D1 1-3
Meppel D1 Hondsrug D1 4-1
Harlingen D1 Leeuwarden D1 1-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Daring D1 Graspiepers D1 0-1
Leeuwarden D1 Meppel D1 7-2
Hondsrug D1 Coevorden D1 3-0
Dash D1 Hardenberg D1 3-2
Hoogeveen D1 HVA D1 2-2
    
 

Agenda

27-2 TC-Vergadering
29-2 Oefenwedstrijd

Contact

Adres
Kalverdijkje 68, 8924 JJ Leeuwarden
[email protected]

Postadres
Jan luykenstraat 6
8913 HW LEEUWARDEN