header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 15-7-2021 t/m 26-11-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes C1 Wouter Hoekstra 1 - AB
17:00 - 20:00 Keepers Anna Luis 2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B1 Wouter Hoekstra 1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 Jesse Dijkstra 1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A1 Wouter Hoekstra 1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Wouter Hoekstra 1
20:00 - 21:00 T-Competitie Peter van der Werf 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Richard Schnieders 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Tjeerd van der Wal 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Maud Constandse
Babs de Groot
1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Tjeerd van der Wal 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Richard Schnieders 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Harm Bakker 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Harm Bakker 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Anna Luis 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Veroniek van Avermaete 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Tjeerd van der Wal 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Harm Bakker 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Richard Schnieders 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Veroniek van Avermaete 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Anna Luis 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Veroniek van Avermaete 1 - AB
20:00 - 21:00 Dames 2 Richard Schnieders 1 - CD
20:00 - 21:00 Dames Jong 1 Anna Luis 2 - CD
20:00 - 21:00 Heren 2 Harm Bakker 2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens F1 1 - D
16:00 - 17:00 Meisjes F1 1 - BC
16:00 - 17:00 Meisjes F2 1 - BC
16:00 - 17:00 Meisjes F3 1 - BC
16:00 - 17:00 Trainende E 1 - A
16:00 - 17:00 Trainende F 1 - A
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 1 - C
17:00 - 18:00 Jongens E1 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E1 1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E2 1 - A
18:00 - 19:00 Jongens C1 Tjeerd van der Wal 2 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C2 Jesse Dijkstra 1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D1 Anna Luis 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Bram Osinga 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Hidde Spoelstra 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tom van Balen Walter 2 - AB
19:30 - 20:30 Jongens A1 Tjeerd van der Wal 1 - AB
20:00 - 21:30 Io Vivat 2 - CD
20:00 - 21:30 Io Vivat 3
20:30 - 22:00 Heren 1 Wouter Hoekstra 1 - AB
20:30 - 21:30 Veteranen B 2 - AB
20:30 - 21:30 Veteranen C 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Elvira Leushuis
Ina Rusticus
1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Lotte Van Zeyl
Nika Westerhof
1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Babs de Groot
Maud Constandse
2 - AB
17:00 - 18:00 G-hockey Trainingsgroep Mini
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Harm Bakker 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Tjeerd van der Wal 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Richard Schnieders 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Harm Bakker 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Richard Schnieders 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Tjeerd van der Wal 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Veroniek van Avermaete 2 - CD
18:30 - 20:00 Sempiternus 3
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Harm Bakker 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Laurens Brocken 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Willem Kamps 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Veroniek van Avermaete 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Veroniek van Avermaete 2 - CD
20:00 - 21:00 Dames 2 Harm Bakker 1 - AB
20:00 - 21:00 Dames Jong 1 Willem Kamps 1 - CD
20:00 - 21:00 Heren 2 Laurens Brocken 2 - AB
20:00 - 21:00 Hockey 7 Dames 3 - C
20:00 - 21:00 Hockey 7 Mix A 3 - A
20:00 - 21:00 Hockey 7 Mix B 3 - B
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Funkey Mini
16:00 - 17:00 Jongens F1 1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes F1 1 - BC
16:00 - 17:00 Meisjes F2 1 - BC
16:00 - 17:00 Meisjes F3 1 - BC
16:00 - 17:00 Trainende E 1 - D
16:00 - 17:00 Trainende F 1 - D
17:00 - 18:00 Beginners junioren AB Trainingsgroep 2 - D
17:00 - 18:00 Beginners junioren CD Trainingsgroep 2 - C
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 1 - A
17:00 - 18:00 Jongens E1 1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E1 1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E2 1 - C
18:00 - 19:00 Jongens C1 Tjeerd van der Wal 1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D1 Richard Schnieders 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Bram Osinga 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Hidde Spoelstra 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tom van Balen Walter 2 - AB
19:30 - 20:30 Jongens A1 Tjeerd van der Wal 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Wouter Hoekstra 1