header foto header foto header foto header foto
hoofdsponsor
  
 
Technische Commissie

Selectietraining Junioren, 27 mei & 3 juni

Nieuws afbeelding 22-5-2009
De indeling van de jeugdelftallen voor het volgende seizoen is weer in volle gang. Voor JA1/JB1, MB1 en MC1 vinden de komende weken selectietrainingen plaats. Voor de overige categorieen is er geen selectietraining, óf omdat er slechts één team is, of omdat op basis van de beoordeling door coaches en TC en/of voorkeuren van de betreffende spelers/speelsters al een keuze is gemaakt.
 
Hieronder volgen de name van de spelers en speelsters die uitgenodigd zijn voor de selectietrainingen. Mocht je naam er niet bij staan en wil je wél graag meedoen met de selecties, laat dan svp weten per mail aan je lijncoordinator ([email protected]). Meld je ook af als je bent uitgenodigd voor de selectietrainingen, maar niet mee wilt doen.
Ook als je wel mee wilt doen, maar niet kunt, bijvoorbeeld vanwege examens of proefwerken graag even bericht ([email protected]).
 
Voor de selectie Meisjes C1 (woensdag 27/5 en woensdag 3/6 van 17:00 t/m 18:30 uur)
 
Evelien  Abma
Veroniek van Avermaete
Jildou  Bettenbroek
Mayke de Boer
Tesse de Boer
Lisette  Brouwer
Laura van Dijk
Anne  Driessen
Sharon  Eckringa
Rozemarijn  Flisijn
Lieve  Gelissen
Lidewij  Gerritsen
Annemarie van Griethuijsen
Jonne de Groot
Helena van Ham
Annafien  Henkes
Joëlle  Jagersma
Ariadne  Kibbelaar
Eva  Klute
Eva  Kramer
Carmen  Modder
Sophie  Nicolai
Marlou Romkes
Susanne  Schokker
Tjitske  Schokker
Hinke  Slok Soede
Hinke Tetteroo
Sanne van der Veen
Mirte de Vos
Marloes van der Werf
Marieke  Winters
Cirsten van der Zijl
 
Voor de selectie Meisjes B1 (woensdag 27/5 en woensdag 3/6 van 18:30 t/m 20:00 uur)
 
Loes  Adema
Beau  Bennink
Machteld  Bögels
Shelley  Bronsgeest
Marjolein  Dekker
Jeanne van Dijk
Michelle  Draaisma
Lotte  Frencken
Sofie van Ginkel
Linde de Groot
Marjolein  Jellema
Martha van Kempen
Iris  Kingma
Julia de Lange
Martine  Lanting
Tryntsje van der Leij
Jacintha  Lieffering
Dakota  Maelissa
Esther  Nuvelstijn
Sabine de Smet
Roos  Teeuwen
Minke  Veltman
Eva de Vries
Anouk de Waard
 
Voor de selectie Jongens A1 of B1 (woensdag 27/5 en woensdag 3/6 van 20:00 t/m 21:30 uur)
 
Harm  Adema
Steven van Aken
Dimitri  Arts
Kristan van Baal
Justin  Bakker
Tom van Balen Walter
Wessel  Becker
Dylan  Beeldstroo
Nathan  Berends
Joost van der Biezen
Mees van der Bij
Jaap de Boer
Timon de Boer
Jordy  Boggia
Marc  Borren
Aaldert  Bruinsma
Joost van Dijk
Wouter  Frencken
Koen  Groenendijk
Peter  Hoving
Anton  Kerkhoven
Ruurd  Kersten
Matthijs  Kuiper
Hessel bij de Leij
Henk van der Meer
Mark  Nuvelstijn
Gysbert  Rauh
Lennard  Rauh
Geert  Roozen
Taco  Solarz
Wilmar  Stigter
Jelmer  Struiksma
Tim van der Veen
Jelmer de Vries
Rex van der Wal
Mark  Zwiers
 
Heb je naar aanleiding van dit bericht nog vragen, neem dan contact op met je lijncoordinator, of stuur een mail naar [email protected]
 
    
 

Agenda

27-2 TC-Vergadering
29-2 Oefenwedstrijd

Contact

Adres
Kalverdijkje 68, 8924 JJ Leeuwarden
[email protected]

Postadres
Jan luykenstraat 6
8913 HW LEEUWARDEN