Evaluatie winterprogramma

Beste leden, ouders van leden, (niet) zaalhockeyers,
Gedurende de afgelopen winterstop werd er niet gehockeyd in de zaal. Op de valreep, voordat iedereen met vakantie gaat, roepen wij jullie op om met ons het afgelopen winterprogramma te evalueren. Wat vonden jullie ervan en zijn er suggesties hoe daar het komende seizoen mee om te gaan. Op zaterdag 6 juni nodigen wij jullie om 11.00 uur uit in het clubhuis.
Graag tot dan.
Namens het bestuur, Hans ten Kate
Reacties
Rita Eckringa
25-5-2009 @ 10:28:52 |graag weer zaalhockey de winter duurt al lang en andere clubs krijgen een voorsprong en de onze loopt achter..Rob en ik willen wel mee draaien met de bestuursdiensten
Rita Eckringa
25-5-2009 @ 10:31:14 |goed inventariseren bij de ouders die dat voor de kids over hebben het zijn maar een paar diensten die niet moeilijk zijn maar wel gezellig
Shelley Bronsgeest
26-5-2009 @ 16:46:48 |Ik vond het heel jammer dat we geen zaalhockey hadden. Ik heb het liefst wel gewoon zaalhockey.
Stein de Wilde
26-5-2009 @ 18:09:52 |ik vod het echt een saaie winter zo dus ik zeg zaalhockey moet er weer komen deze winter
Merette de Lange
26-5-2009 @ 18:10:08 |Het is jammer dat we het deze winter niet hebben gedaan, want ik kijk er altijd enorm naar uit! Ik zeg ermee doorgaan! Het fluiten in de zaal is ook geen probleem.
Bernd Habekotte
28-5-2009 @ 13:49:07 |hey ik ben er dan helaas niet bij, maar jullie weten vast mijn mening..