header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
hoofdsponsor
  
 
Technische Commissie

voorlopige teamindeling junioren seizoen 2009/2010

Nieuws afbeelding 29-6-2009
De voorlopige teamindelingen van de junioren voor het komende seizoen zijn bekend. Deze teamindelingen zijn tot stand gekomen op basis van de beoordelingen van coaches en trainers gedurende het afgelopen seizoen, waarnemingen van de technische commissie en voor verschillende leeftijdscategorieen ook de resultaten van de selectietrainingen die in juni zijn gehouden. Om tot een evenwichtige indeling te komen zijn alle voorlopige indelingen voor publicatie afgestemd met de betreffende coaches.
 
Voor de goede orde wordt vermeld dat het gaat om een voorlopige indeling, want de ervaring leert dat mutaties gedurende de vakantie of de voorbereidingsperiode nog kunnen leiden tot noodzakelijke wijzigingen, die eventueel terugtrekking van een team tot gevolg kunnen hebben, met alle gevolgen van dien.
 
Heb je vragen over je indeling neem dan contact op de betreffende lijncoordinator of stuur een mail naar de technische commissie ([email protected]) dan nemen we contact met je op.
 
Meisjes A1
Lotte Akkerman, Renske van den Berge, Charlotte Borren, Yolanda Bosma, Manon de Jong, Frouke Kingma, Amber de Lange, Nienke Nummerdor, Charlotte Pasma, Iris Propsma, Anouk Prosé, Manon Prosé, Jet Schipper.

Meisjes A2
Suzanne Boschloo, Sophie van Dijk, Ellen Franssen, Marijke Hoogslag, Anneke Jellema, Kelly van der Meulen, Heleen Verdenius, Lisa Verhoeff, Korine Waalkens, Anouk de Waard, Lieke de Wit.

Meisjes B1
Machteld Bögels, Shelley Bronsgeest, Marjolein Dekker, Michelle Draaisma, Linde de Groot, Michelle Jager, Martha van Kempen, Iris Kingma, Martine Lanting, Sabine de Smet, Roos Teeuwen, Minke Veltman, Eva de Vries

Meisjes B2
Loes Adema, Beau Bennink, Marleen Dalman, Jeanne van Dijk, Lotte Frencken, Sofie van Ginkel, Anne-Britt Kolhorn, Esther Kootstra, Tess Kramer, Tryntsje van der Leij, Dakota Maelissa, Misja van Poppel, Judith Walsweer

Meisjes B3
Suzanne Borghart, Marjolein Jellema, Chantal Kollumer, Julia de Lange, Jacintha Lieffering, Rixt Mollinga, Elze Roorda, Eline Struiksma, Dorien Thiescheffer, Kirsten Veenstra, Marleen de Vries, Manouk Westra, Ilse Ypma

Meisjes C1
Veroniek van Avermaete, Jildou Bettenbroek, Lisette Brouwer, Sharon Eckringa, Rozemarijn Flisijn, Annemarie van Griethuijsen, Jonne de Groot, Helena van Ham, Joëlle Jagersma, Ariadne Kibbelaar, Eva Kramer, Carmen Modder, Susanne Schokker, Marloes van der Werf, Marieke Winters

Meisjes C2
Evelien Abma, Tesse de Boer, Mayke de Boer, Laura van Dijk, Anne Driessen, Lidewij Gerritsen, Annafien Henkes, Eva Klute, Marleen van der Meulen, Sophie Nicolai, Tjitske Schokker, Hinke Slok Soede, Sanne van der Veen, Bregje Veltman, Mirte de Vos, Cirsten van der Zijl

Meisjes C3
Eva Adema, Loes Dalman, Lieve Gelissen, Danique Hoekstra, Annelotte Huitema, Louise Jamin, Berber Jellema, Fleur Kamp, Julia Kuiper, Jildou Merkus, Inge van der Wal, Lynn van der Werff, Helen Wittebol

Meisjes D1
Janneke Abma, Karen Boonstra, Evelyn Dalman, Janneke Dijkstra, Janne Gerbenzon, Klaartje de Haan, Annemijn Henkes, Isa Kuik, Tjesca van Raalte, Marlou Romkes, Hinke Tettero, Silva de Waard, Anchal Walia, Sigrid Weitenberg

Meisjes D2
Jetske Bles, Elke van Eyck van Heslinga, Jasmijn Flisijn, Daphne van Griethuijsen, Anna van Ham, Meike de Jong, Kirsten de Jong, Lotte Kolhorn, Ella Kooijman, Floor Propsma, Flore Tadema, Sterre van der Voort, Marrit Weening

Jongens A1
Steven van Aken, Kristan van Baal, Justin Bakker, Timon de Boer, Peter Hoving, Ruurd Kersten, Mark Nuvelstijn, Geert Roozen, Taco Solarz, Jelmer de Vries. Dit team wordt nog aangevuld met maximaal drie jonge senioren.

Jongens A2
Wessel Becker, Joost van der Biezen, Jordy Boggia, Marc Borren, Aaldert Bruinsma, Wouter Frencken, Matthijs Kuiper, Hessel bij de Leij, Lennard Rauh, Jelmer Struiksma, Rex van der Wal. Dit team wordt nog aangevuld met één of twee jongens uit de B-lijn.

Jongens B1
Harm Adema, Dimitri Arts, Tom van Balen Walter, Nathan Berends, Mees van der Bij, Jaap de Boer, Joost van Dijk, Boudewijn Dornseiffer, Koen Groenendijk, Henk van der Meer, Gysbert Rauh, Wilmar Stigter, Tim van der Veen, Stein de Wilde.

Jongens C2
Niels de Boer, Jens de Boer, Diederik Dornseiffer, Maarten van Gelderen, Kasper van der Hoek, Jurre Huitema, Wytze van der Meer, Egas Miedema, Max Ponsen, Erik Roorda, Thomas Schram, Steije Sijbranda, Daniël Singh, Amadé Vos, Harm Vrij, Simon Wetting

Jongens C1
Thijs Barendrecht, Dylan Beeldstroo, Boek van der Bij, Christiaan Boerkamp, Florian Boogaard, Cristian Bosma, Robbert van der Hert, David van Hulzen, Rene van der Iest, Nickita de Jongh, Pieter Vasbinder, Lútsen van der Wal, Mark Zwiers
 
Jongens D
Dit jaar helaas geen jongensteam in de D-lijn.