header foto header foto header foto header foto
hoofdsponsor
  
 
Technische Commissie

Voorlopige teamindeling junioren 2010/2011

Nieuws afbeelding 1-7-2010
In dit bericht is de voorlopige teamindeling van de junioren voor het seizoen 2010-2011 opgenomen. Deze teamindeling is opgesteld door de technische commissie (TC) op basis van eigen waarnemingen tijdens het seizoen, de selectietrainingen en de beoordelingen van trainers en coaches, de zogenaamde TIPS. Alle trainers en coaches zijn vervolgens in de gelegenheid gesteld hierop een reactie te geven en mede op basis van die input  is nog een aantal wijzigingen doorgevoerd.
 
Graag vragen we jullie aandacht voor de volgende punten:

Het is een voorlopige indeling:
Met nadruk willen we iedereen er op wijzen dat deze indeling een voorlopig karakter heeft en in de praktijk nog kan wijzigen tot en met de start van de competitie in september. Bijvoorbeeld landurige blessures, opzeggingen, extra aanmeldingen e.d. kunnen aanleiding zijn om teamindelingen aan te passen of zelfs teams terug te trekken, waardoor verschuivingen en/of herindelingen noodzakelijk zijn. Ook verzoeken van spelers zelf kunnen verschuivingen noodzakelijk maken. Dit betekent ook dat de selectie doorgaat tijdens de voorbereiding op de nieuwe competitie en dat onvoldoende aanwezigheid, inzet of prestaties aanleiding kan zijn voor wijzigingen.
 
Het is een open selectie:
De selecties hebben een open karakter. Dat wil zeggen dat opname in de selectie niet automatisch betekent dat je ook definitief in zo'n team geplaatst bent, want je moet tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen wel bewijzen dat je je plaats waard bent. Ook kunnen spelers die niet geplaatst zijn in een selectie van een hoger team, maar daar wel aan deel willen nemen zich hiervoor aanmelden (stuur een mail met motivatie naar [email protected]) Bedenk je wel dat aanmelding niet vrijblijvend is: als je deelneemt dan verwachten we dat je aan alle trainingen tijdens de voorbereidingen meedoet. TC en trainer(s) zullen je prestaties tijdens de voorbereidingen beoordelen en op basis daarvan een beslissing nemen.
 
Wil je naar aanleiding van dit bericht reageren, dan graag een bericht naar [email protected]
 
de Technische Commissie,

Meisjes A1
Loes Adema, Suzanne Boschloo, Shelley Bronsgeest, Marleen Dalman, Michelle Draaisma, Michelle Jager, Martha van Kempen, Iris Kingma, Anne-Britt Kolhorn, Tess Kramer, Sabine de Smet, Roos Teeuwen, Eva de Vries, Judith Walsweer, Lieke de Wit

Meisjes A2
Suzanne Borghart, Marijke Hoogslag, Anneke Jellema, Esther Kootstra, Martine Lanting, Merel Lunter, Misja van Poppel, Elze Roorda, Donna Schurer, Dorien Thiescheffer, Kirsten Veenstra, Marleen de Vries, Manoek Westra, Ilse Ypma

Meisjes B1
Veroniek van Avermaete, Jildou Bettenbroek, Machteld Bögels, Marjolein Dekker, Rozemarijn Flisijn, Sofie van Ginkel, Annemarie van Griethuijsen, Jonne de Groot, Helena van Ham, Ariadne Kibbelaar, Eva Kramer, Tjitske Schokker, Marloes van der Werf, Marieke Winters

Meisjes B2
Beau Bennink, Tesse de Boer, Loes Dalman, Jeanne van Dijk, Lotte Frencken, Lidewij Gerritsen, Linde de Groot, Danique Hoekstra, Annelotte Huitema, Eva Klute, Jacintha Lieffering, Dakota Maelissa, Sanne van der Veen

Meisjes B3
Evelien Abma, Mirjam Boelens, Annafien Henkes, Marjolein Jellema, Fleur Kamp, Julia de Lange, Tryntsje van der Leij, Amber Marinus, Sophie Nicolai, Eline Struiksma, Bregje Veltman, Dion Weitenberg, Helen Wittebol

Meisjes C1
Jetske Bles, Lisette Brouwer, Sharon Eckringa, Anna van Ham, Meike de Jong, Marleen van der Meulen, Tjesca van Raalte, Marlou Romkes, Susanne Schokker, Flore Tadema, Hinke Tettero, Mirte de Vos, Anchal Walia

Meisjes C2
Janneke Abma, Laura van Dijk, Anne Driessen, Janne Gerbenzon, Astrid de Graaf, Klaartje de Haan, Berber Jellema, Kirsten de Jong, Isa Kuik, Jildou Merkus, Lotte van der Weerdt, Lynn van der Werff

Meisjes C3
Eva Adema, Lizzy van Beilen, Inge de Boer, Viola Braams, Noah de Jager, Julia Kuiper, Anne Beitske Kuipers, Eline Leegstra, Kelly Singh, Hinke Slok Soede, Aniek de Vries

Meisjes D1
Karen Boonstra, Rixt Braams, Elke van Eyck van Heslinga, Yasmijn Flisijn, Daphne van Griethuijsen, Lotte Kamps, Lotte Kolhorn, Ella Kooijman, Fleur Kuipers, Mies Magrijn, Anne Merkus, Floor Propsma, Jolke Vochteloo, Jeske Zijlstra

Meisjes D2
Merel Adema, Bodil Buikstra, Nicolette Doedijns, Rozemarijn van Gelderen, Elsemieke van Hijum, Isa Kimsma, Stephanie Manusama, Nienke Riedstra, Anouk Roorda, Eileen Swart Ranshuysen, Inge Timmerman, Janke Visser, Cindy Visser, Marrit Weening

Jongens A1
Dimitri Arts, Tom van Balen Walter, Dylan Beeldstroo, Nathan Berends, Jaap de Boer, Timon de Boer, Marc Borren, Joost van Dijk, Wouter Frencken, Koen Groenendijk, Sander de Kivet, Henk van der Meer, Lennard Rauh, Geert Roozen, Wilmar Stigter, Stein de Wilde

Jongens B1
Harm Adema, Thijs Barendrecht, Boek van der Bij, Mees van der Bij, Christiaan Boerkamp, Cristian Bosma, Boudewijn Dornseiffer, Robbert van der Hert, David van Hulzen, Rene van der Iest, Nickita de Jongh, Gysbert Rauh, Pieter Vasbinder, Lútsen van der Wal, Mark Zwiers

Jongens C1
Niels de Boer, Maarten van Gelderen, Pim Groenendijk, Kasper van der Hoek, Jurre Huitema, Megiel Kerkhoven, Wytze van der Meer, Max Ponsen, Erik Roorda, Thomas Schram, Steije Sijbranda, Daniël Singh, Amadé Vos, Harm Vrij, Tjeerd van der Wal, Simon Wetting