header foto header foto header foto header foto
hoofdsponsor
  
 
Technische Commissie

Voorlopige teamindeling JUNIOREN seizoen 2012/2013

Nieuws afbeelding 24-6-2012
Onderstaand treffen jullie de VOORLOPIGE teamindeling aan voor het komende seizoen 2012 - 2013. Deze indeling is gebaseerd op de evaluaties van de trainers en coaches het oordeel van de selectietrainers (voor die spelers die aan de selectietrainingen hebben meegedaan) én het oordeel van de technische commissie. 
 
Het betreft uitdrukkelijk een voorlopige indeling, vanwege een aantal redenen:
  • Sommige spelers hebben onder voorbehoud opgezegd, bijvoorbeeld vanwege examens. En voor sommigen zijn de resultaten daarvan nog niet bekend.
  • Resultaten selectietrainingen KNHB district Noord-Nederland.
  • Verschillende spelers van andere verenigingen hebben zich aangemeld of hebben aangekondigd bij MHCL te komen spelen.
  • De selecties van Dames 1 en Heren 1 zijn nog in wording. Omdat een aantal jeugdspelers aan de voorbereidingen van deze teams deel zullen nemen, is pas op een later moment duidelijk in welk team zij gaan spelen.
  • Bij de teamindeling is het aantal spelers per team verschillend: sommige teams hebben een ruime samenstelling, andere zijn aan de krappe kant.
De voorbereidingen op het komende seizoen én indien nodig de eerste competitiewedstrijden tot de herfstvakantie, zullen gebruikt worden om te bezien of deze teamsamenstelling de juiste is. Waar nodig zal de Technische Commissie in overleg met trainers en coaches hier over beslissen en dat betekent dat er tussen de teams in deze periode nog wisselingen plaats kunnen vinden.
 
De voorlopige teamindeling is als volgt:
 
Jongens A1
Boek (B.) van der Bij, Boudewijn (B.W.P.) Dornseiffer, Cristian (C.) Bosma, David (D.) van Hulzen, Dylan (D.N.J.) Beeldstroo, Gysbert (G.) Rauh, Jaap (J.) de Boer, Lútsen (L.) van der Wal, Mees (M.) van der Bij Nathan (N.) Berends, Nickita (N.) de Jongh, Pieter (P.W.M.) Vasbinder, Stein (S.) de Wilde, Thijs (T.) Barendrecht.
 
Jongens B1
Amadé (A.) Vos, Daniël (D.D.) Singh, Erik (E.J.) Roorda, Harm (H.T.) Vrij, Hille (H.) Bakker, Jurre (J.) Huitema, Kasper (K.) van der Hoek, Maarten (M.V.) van Gelderen, Megiel (M.) Kerkhoven Niels (N.) de Boer, Pim (P.) Groenendijk, Steije (S.) Sijbranda, Thomas (T.M.) Schram, Tjeerd (T.) van der Wal, Wytze (W.T.T.) van der Meer.
 
Jongens C1
Bastiaan (B.) Schram, Floris (F.) Eggink, Jasper (J.K.) van der Steen, Johan (J.) Beuneker, Lucas (L.J.) Ponsen, Marnix (M.W.) Hamersma, Matthijs (M.) Sterenborg, Maurice (M.) Arts, Sem (S.) Olinga Thimo (T.H.A.) de Vries, Thomas (T.R.A.) Dijkstra.
 
Jongens D1
Bram (B.) Osinga, Daniel (D.) Langendijk, Jasper (J.C.) Folkers, Jasper (J.M.) Terpstra, Jeroen (J.) Schuiling, Michael (M.) Schut, Naut (N.O.) Folkers, Pepijn (P.) Lebbink, Pieter (P.P.) de Jong Raimo (R.) Boorsma, Rens (R.P.) Rijpstra, Roan (R.M.) Zoer, Ruben (R.B.) Huisman, Sierk (S.) Flisijn, Tijn (T.) Musters.
 
Meisjes A1
Ariadne (A.) Kibbelaar, Beau (B.) Bennink, Danique (D.) Hoekstra, Jeanne (J.) van Dijk, Jildou (J.) Bettenbroek, Jonne (J.) de Groot, Lidewij (L.F.S.) Gerritsen, Linde (L.) de Groot, Lotte (L.) Frencken Marieke (M.) Winters, Marjolein (M.) Dekker, Marloes (M.) van der Werf, Rozemarijn (R.) Flisijn, Tjitske (T.) Schokker.
 
Meisjes A2
Amber (A.) Marinus, Annafien (A.) Henkes, Anne (A.) van der Weerdt, Berber (B.) Jellema, Bregje (B.) Veltman, Dakota (D.) Maelissa, Evelien (E.) Abma, Jacintha (J.C.) Lieffering, Julia (J.) de Lange Laura (L.J.) van Dijk, Loes (L.) Dalman, Martine (M.) Lanting, Roos (R.) Verboom, Sophie (S.) Nicolai, Tesse (T.) de Boer, Tryntsje (T.) van der Leij.
 
Meisjes B1
Anna (A.) van Ham, Annemarie (A.J.) van Griethuijsen, Eva (E.) Kramer, Flore (F.M.) Tadema, Helena (H.) van Ham, Hinke (H.) Tettero, Jetske (J.) Bles, Lisette (L.) Brouwer, Lotte (L.) van der Weerdt Marlou (M.) Romkes, Meike (M.W.) de Jong, Sharon (S.) Eckringa, Susanne (S.) Schokker, Veroniek (V.) van Avermaete.
 
Meisjes B2
Aniek (A.) de Vries, Astrid (A.) de Graaf, Coco (C.) Kuipers, Eline (E.) Leegstra, Esmee (E.T.) Elzinga, Eva (E.E.) Lukkes, Fleur (F.E.) Kamp, Hinke (H.) Slok Soede, Inge (I.) de Boer Janneke (J.) Dijkstra, Klaartje (K.) de Haan, Marleen (M.B.) van der Meulen, Mirte (M.) de Vos, Sofie (S.) Schippers, Tjesca (T.) van Raalte, Viola (V.) Braams.
 
Meisjes C1
Daphne (D.S.J.) van Griethuijsen, Elke (E.C.) van Eyck van Heslinga, Ella (E.) Kooijman, Floor (F.) Propsma, Gemma (G.M.) Adema, Ilse (I.) van Dijk, Karen (K.I.) Boonstra, Manoesch (F.M.) Wouwenaar, Mies (M.) Magrijn, Pien (P.J.) Koppers, Roos (R.M.A.) Bosma, Silke (S.A.) Kramer, Yasmijn (Y.) Flisijn.
 
Meisjes C2
Annemijn (A.J.) Lunshof, Bente (B.) Borgstein, Elsemieke (E.) van Hijum, Femke (F.) Bogaards, Fleur (A.F.) Kuipers, Isa (I.) Kimsma, Jeske (J.W.) Zijlstra, Kirsten (M.K.) de Vries, Lotte (L.) Kamps Lotte (L.) Kolhorn, Marjolein (M.) Barendrecht, Nicolette (N.) Doedijns, Nynke (N.M.) Wieringa , Rixt (R.) Braams.
 
Meisjes C3
Alyde (A.K.) Bles, Anke (A.) Hettema, Anne (A.J.) Visser, Eline (E.M.) de Vries, Eveline (E.G.J.) Steendam, Hylkje (H.J.) Vrij, Janneke (J.) Musters, Jerusa (J.) Heijting, Jonne (J.) Lenior Josefien (J.) Tromp, Marleen (M.N.) Toren, Sanne (S.N.) van den Bosch, Sarah (S.) van der Weerdt, Wen Ying (W.) Wang.
 
Meisjes D1
Annabel (A.J.) Adema, Annegien (A.L.) Koopal, Anne-Sterre (A.) Schutter, Beau Anna (B.A.) Postma, Bente (B.G.) Adema, Hilde (H.) Kamps, Isabel (I.) Jacobs, Maartje (M.D.A.M.) Bood, Marit (M.) Poelsma Mirela (M.) Rodenburg, Nine (N.) Sijbranda, Roos (R.M.) Kuipers, Sophie (S.) Romkes, Vivian (V.) de Smet.
 
Meisjes D2
Annemar (A.) Renzema, Floor (F.G.) Visser, Ilse (I.) de Grave, Ilse Enola (I.E.) Sloot, Isabel (I.) Reintjes, Karin (K.) Tienstra, Madelief (M.R.) Lieffering, Milou (M.) Reintjes, Naomi (N.D.) de Haan Pauline (P.N.) Toren, Roos (R.N.) Wijnalda, Silke (S.) Braams, Silke (S.) Doorn, Tessa (T.) Kuiken, Yente (Y.) Potgiesser.
 
Meisjes D3
Annemoon (A.D.) Vaartjes, Charlot (C.K.F.) Van der Zijl, Esmee (E.) Dijkstra, Floor (F.E.) de Vreeze, Hester (H.) de Graaf, Ilse (I.) Schippers, Joke-Jolijn (J.) de Groot, Julia (J.) van der Lee, Lauren (L.) Filarski Leontien (L.) Combee, Madelon (M.) Munniks, Maud (M.) Mantel, Maud (M.) Werner, Tara (T.) Houwerzijl, Veerle (V.E.) Borgstein.
 
Meisjes D4
Bente (B.A.) Adema, Brechtje (B.M.) Zijlstra, Britt (B.) Kleijn, Deborah (D.) Hoefakker, Fleur (F) Middendorp, Isa (I.) de Vries, Jade (J.M.) Schippers, Larissa (L.) van den Akker, Lida (L.) Kooistra Marloes (M.) Leurink, Merle (M.) Nicolai, Nicla (N.) Kuik, Nynke (N.) Feenstra, Roxan (R.) Wierda, Sanne Rixt (S.R.) Tuinhof.
 
 

Gerelateerde nieuwsberichten

Update trainingen
    
 

Agenda

8-6 TC-Vergadering
30-6 ALV

Contact

Adres
Kalverdijkje 68, 8924 JJ Leeuwarden
[email protected]

Postadres
Jan luykenstraat 6
8913 HW LEEUWARDEN