header foto header foto header foto header foto
hoofdsponsor
  
 
Technische Commissie

Definitieve teamindeling Junioren seizoen 2013/2014

Nieuws afbeelding 14-6-2013

Na de selectietrainingen van afgelopen maand heeft de Technische Commissie de voorlopige teamindelingen gemaakt en voorgelegd aan de coaches van het afgelopen seizoen. De input die zij hebben gegeven, is zo veel mogelijk verwerkt in de teamindelingen voor volgend seizoen. De definitieve teamindelingen zijn inmiddels gepubliceerd op de site (www.mhcl.nl).

Daar waar inmiddels bekend zijn ook de coaches voor volgend seizoen al toegevoegd. Het trainingsschema staat in de steigers en is op een paar punten na ook klaar. Dit zal dan ook z.s.m. worden gepubliceerd.

Helaas hebben we nog niet voor alle teams een coach weten te vinden. Daarom willen we bij deze ook graag een oproep doen aan iedereen en vooral aan de ouders van alle jeugdleden! Als het je leuk lijkt om een team te coachen, eventueel samen met iemand anders, dan komen we graag met je in contact. Voor alle coaches organiseren we regelmatig informatieve bijeenkomsten en daarnaast kan je ook tijdens wedstrijden ondersteuning van ons verwachten.

Voor vragen over coachen kan je altijd contact opnemen met de Technische Commissie.

We wensen iedereen eerst een hele goede zomer(vakantie) en alvast een heel sportief nieuw hockeyseizoen!


Met sportieve groet,

 

Namens de Technische Commissie

 

Mark Olman

[email protected]



Meisjes A1
Inge de Boer, Lisette Brouwer, Esmee Elzinga, Fleur Kamp, Coco Kuipers, Martine Lanting, Eline Leegstra, Marleen van der Meulen, Tjesca van Raalte, Hinke Slok Soede, Roos Verboom, Mirte de Vos, Lotte van der Weerdt
Coach: Sybout de Lange
Trainer: Sybout de Lange

Meisjes A2
Evelien Abma, Sarah Bergsma, Loes Dalman, Laura van Dijk, Rixta van Eyck van Heslinga, Annafien Henkes, Berber Jellema, Amber Marinus, Sophie Nicolai, Bregje Veltman, Aniek de Vries, Esmee Wetting, Cirsten van der Zijl
Coach: Robert Eckringa
Trainer: Robert Eckringa

Meisjes B1
Sylvana van den Berg, Jetske Bles, Bente Borgstein, Rixt Braams, Yasmijn Flisijn, Anna van Ham, Elsemieke van Hijum, Meike de Jong, Lotte Kolhorn, Fleur Kuipers, Mies Magrijn, Marlou Romkes, Hinke Tettero, Jeske Zijlstra
Coach: Florian van Duinen
Trainer: Florian van Duinen
Manager: Gosse Romkes

Meisjes B2
Viola Braams, Mare Dijkstra, Nicolette Doedijns, Elke van Eyck van Heslinga, Astrid de Graaf, Klaartje de Haan, Chloe Hoefakker, Marrit Hofman, Kirsten de Jong, Lotte Kamps, Ella Kooijman, Lisa de Lang, Ilja Nadorp, Sofie Schippers, Lobke Sinnema, Esmee Strating
Coach: Merette de Lange
Trainer: Merette de Lange, Sybout de Lange

Meisjes C1
Gemma Adema, Roos Bosma, Ilse van Dijk, Daphne van Griethuijsen, Isabel Jacobs, Pien Koppers, Silke Kramer, Marit Poelsma, Beau Anna Postma, Mirela Rodenburg, Vivian de Smet, Wen Ying Wang, Manoesch Wouwenaar
Coach: Rutger de Smet
Trainer: Sybrand Adema

Meisjes C2
Silke Doorn, Deborah Hoefakker, Hilde Kamps, Annegien Koopal, Jonne Lenior, Madelief Lieffering, Annemijn Lunshof, Bente Pelk, Eveline Steendam, Karin Tienstra, Anne Visser, Sarah van der Weerdt
Coach: Jan Lunshof
Trainer: Sybout de Lange

Meisjes C3
Marjolein Barendrecht, Alyde Bles, Femke Bogaards, Sanne van den Bosch, Jerusa Heijting, Anke Hettema, Janneke Musters, Marleen Toren, Josefien Tromp, Anna Venema, Eline de Vries, Hylkje Vrij
Trainer: Thijs Barendrecht

Meisjes C4
Annabel Adema, Veerle Borgstein, Esmee Dijkstra, Isabel Dornseiffer, Hester de Graaf, Tara Houwerzijl, Fleur Middendorp, Merle Nicolai, Annemar Renzema, Ilse Schippers, Ilse Enola Sloot, Annemoon Vaartjes
Trainer: Thijs Barendrecht

Meisjes C5
Larissa van den Akker, Kyra Beerstra, Leontien Combee, Lauren Filarski, Joke-Jolijn de Groot, Madelon Munniks, Suzanne Nicolai, Birgit Ruiter, Hilde Spriensma, Floor de Vreeze, Maud Werner, Charlot Van der Zijl
Coach: Bert Munniks
Trainer: Robert Eckringa

Meisjes D1
Bente Adema, Maartje Bood, Jasmijn Bourguignon, Silke Braams, Maud-Paulien Colly, Tessa Kuiken, Roos Kuipers, Lidewei Lamsma, Senna Meijer, Yente Potgiesser, Milou Reintjes, Sophie Romkes, Anne-Sterre Schutter, Nine Sijbranda
Coach: Jan Pieter Bood, Gerk Jan Kuipers
Trainer: Sybrand Adema

Meisjes D2
Rianne Bosma, Lieke Buwalda, Nynke Feenstra, Julia Jaarsma, Nina de Jong, Mara Koning, Liselotte Munniks, Isabel Reintjes, Lisa Scheer, Pauline Toren, Floor Visser, Mare Vogelaar, Isa de Vries, Roos Wijnalda
Trainer: Bernd Habekotte

Meisjes D3
Syl Drijver, Ilse de Grave, Naomi de Haan, Marrit Hettema, Mayra Jager, Katja Kimsma, Milou Miedema, Lisa Oomen, Lisa Rademaker, Sofie Rijpstra, Ine van Uitert, Marjolein van Zadel, Lotte van der Zee, Simone Zwart
Trainer: Tom van Balen Walter

Meisjes D4
Sabine Alting, Liselotte Bakker, Liset Blaauw, Brechtje de Boer, Lize Dijkstra, Vera Fey, Janna Gerritsma, Elin de Haan, Lotte de Haan, Else Ottens, Ilse Voerman, Anna de Vries, Machteld van der Wijk
Coach: Cor Ottens
Trainer:
Dedde de Vries

Meisjes D5
Bente Adema, Marit Hoitinga, Imme Jepma, Anjali Kalloe, Lida Kooistra, Marloes Leurink, Anne-Sophie Mijnders, Jade Schippers, Merle Sjoerdsma, Annet Trapman, Margot Veenstra, Emma Verbeem, Daphne Vrieling, Brechtje Zijlstra
Trainer: Steije Sijbranda, Harm Vrij

Meisjes D6

Ella Breuker, Sanne Demes, Jasmijn Faber, Elize van der Goot, Vera Gramsma, Jaydy Harkhoe, Charlotte Perquin, Elvira Schoonheim, Lisa Smit, Floor van der Veen, Lieke Marije van der Ven, An Qi Wang, Femke van der Weij
Trainer: Steije Sijbranda, Harm Vrij

Jongens A1
Thies Akkerman, Hille Bakker, Thijs Barendrecht, Cristian Bosma, Maarten van Gelderen, Pim Groenendijk, Kasper van der Hoek, Jurre Huitema, Nickita de Jongh, Megiel Kerkhoven, Douwe van der Meer, Bram van Nijen, Thomas Schram, Daniël Singh, Lútsen van der Wal
Coach: Aart Groenendijk, Marcel van Vliet
Trainer: Maarten Salverda

Jongens B1
Johannes van Dalsen, Diederik Dornseiffer, Marnix Hamersma, Wytze van der Meer, Sem Olinga, Erik Roorda, Bastiaan Schram, Steije Sijbranda, Jasper van der Steen, Matthijs Sterenborg, Amadé Vos, Harm Vrij, Tjeerd van der Wal
Coach: Peter Olinga, Marco Schram
Trainer: Maarten Salverda

Jongens C1
Maurice Arts, Bouke de Boer, Raimo Boorsma, Thomas Dijkstra, Sierk Flisijn, Naut Folkers, Jasper Folkers, Pieter de Jong, Tijn Musters, Bram Osinga, Jeroen Schuiling, Michael Schut, Jasper Terpstra, Sebastiaan Terpstra
Coach: Frans Folkers
Trainer: Sybrand Adema, Maarten Salverda

Jongens C2
Floris Eggink, Henoch Jan Heijting, Rik de Hoop, Ruben Huisman, Sam Kooijman, Daniel Langendijk, Pepijn Lebbink, Gijs Overmeer, Lucas Ponsen, Rens Rijpstra, Stijn Vergnes, Christiaan Vrieling, Roan Zoer
Coach: Roelof Huisman
Trainer: Tom van Balen Walter

Jongens D1
Jens de Boer, Rutger Boorsma, Twan van Dalen, Ruben de Grave, Olivier de Jong, Willem Kamps, Siem Lenior, Marijn Musters, Gijs Musters, Julian Petit, Nick Postma, Bram Spriensma, Jort de Vries, Marijn Wouwenaar
Coach: Patrick Musters
Trainer: Maarten Salverda
    
 

Agenda

27-2 TC-Vergadering
29-2 Oefenwedstrijd

Contact

Adres
Kalverdijkje 68, 8924 JJ Leeuwarden
[email protected]

Postadres
Jan luykenstraat 6
8913 HW LEEUWARDEN