header foto header foto header foto header foto
hoofdsponsor
  
 
Dit schema loopt van 13-7-2020 t/m 27-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes C1 Wouter Hoekstra 1 - AB
17:00 - 18:00 G-Hockey Monique Otte 1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes B1 Wouter Hoekstra 1 - AB
18:00 - 20:15 Keepers Gregory Allard
Tjeerd van der Wal
Veroniek van Avermaete
2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A1 Wouter Hoekstra 1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Wouter Hoekstra 1
20:00 - 21:00 T-competitie Peter van der Werf 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Richard Schnieders 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Veroniek van Avermaete 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Tjeerd van der Wal 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Harm Bakker 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Astrid Van Dijk 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Veroniek van Avermaete 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Harm Bakker 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Tjeerd van der Wal 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Astrid Van Dijk 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Harm Bakker 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Richard Schnieders 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Tjeerd van der Wal 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B6 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Richard Schnieders 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Veroniek van Avermaete 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Harm Bakker 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A5 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Veroniek van Avermaete 1 - AB
20:00 - 21:00 Dames 2 Harm Bakker 2 - CD
20:00 - 21:00 Dames 3 (Jong) Richard Schnieders 2 - AB
20:00 - 21:00 Heren 2 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Trainende E + F Trainingsgroep 1 - D
16:00 - 17:00 Jongens F1 1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F1 1 - B
16:00 - 17:00 Mixed E2 1 - A
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 1 - A
17:00 - 18:00 Jongens D1 Chris Timmermans
Thom Bijmolt
2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E1 1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E1 1 - D
17:45 - 19:15 Meisjes C1 Bram Osinga 2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C1 Bram Bijmolt
Thom Bijmolt
1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C2 Chris Timmermans 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Tom van Balen Walter 2 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A1 Tjeerd van der Wal 1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens B1 Gregory Allard 1 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes A1 Richard Schnieders 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Wouter Hoekstra 1 - AB
20:00 - 21:00 Studenten 3 - AB
20:00 - 21:00 Veteranen A 2 - CD
20:00 - 21:00 Veteranen B 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Harm Bakker 2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Richard Schnieders 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Veroniek van Avermaete 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Tjeerd van der Wal 1 - AB
17:00 - 18:00 D-keepers Veroniek van Avermaete 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Astrid Van Dijk 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Tjeerd van der Wal 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Bram Bijmolt 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Harm Bakker 3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Astrid Van Dijk 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Harm Bakker 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Tjeerd van der Wal 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Bram Bijmolt 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Richard Schnieders 3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Veroniek van Avermaete 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Laurens Brocken 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Harm Bakker 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A5 Robert Eckringa 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Veroniek van Avermaete 1 - AB
20:00 - 21:00 Dames 2 Laurens Brocken 1 - CD
20:00 - 21:00 Dames 3 (Jong) Robert Eckringa 2 - CD
20:00 - 21:00 Heren 2 Harm Bakker 2 - AB
20:30 - 21:30 Huismannen 3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Trainende E + F Trainingsgroep 1 - D
16:00 - 17:00 Funkey Mini
16:00 - 17:00 Jongens F1 1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F1 1 - B
16:00 - 17:00 Mixed E2 1 - A
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 1 - A
17:00 - 18:00 Jongens D1 Bram Bijmolt
Chris Timmermans
2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E1 1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E1 1 - C
17:45 - 19:15 Meisjes C1 Bram Osinga 2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C1 Bram Bijmolt
Thom Bijmolt
1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 Chris Timmermans 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Tom van Balen Walter 2 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A1 Tjeerd van der Wal 1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens B1 Gregory Allard 1 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes A1 Richard Schnieders 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Wouter Hoekstra 1